Ako to funguje

Ako sa zaregistrovať v Sagius Uitzenders: Uvedomte si prosím, že u nás nebudete nikdy platiť. Nemáme žiadne poplatky za registráciu, ani za sprostredkovanie práce.

 

Sagius uitzenders

 

Na domovskej stránke nájdete veľký nápis “Zaregistrujte sa”. Po kliknutí vyplníte formulár a odošlete ho ďalším kliknutím. Nezabudnite, čím viac informácií o vašej praxi, tým väčšia šanca získať prácu.

Keď už ste raz u Sagius zaregistrovaní, budete kontaktovaní hneď ako to bude možné. Potom si dohodneme osobné stretnutie (ktoré môže byť kdekoľvek). Sagius Uitzenders takisto spolupracuje s EURESom, takže stretnutie môže prebehnúť aj u nich. Samozrejme, že osobné stretnutie prediskutujeme najskôr s Vami a potom odsúhlasíme, ktoré miesto najviac vyhovuje vám.

Po osobnom stretnutí sa dozviete, či ste boli vybraní. Pokiaľ áno, pokračujeme spolu k ďalším krokom (čítaj ‘Práca v Holandsku”). Pokiaľ v danom momente nie ste vybraní, zostávate stále zaregistrovaní a v prípade, že máme prácu, ktorá by vám vyhovovala, skontaktujeme vás a budete vybraní neskôr.

Toto je vaša šanca!

Prihláste sa tu a nájdite si najlepšie technické zamestnanie v Holandsku!
U nás nebudete nikdy platiť, nemáme žiadne poplatky za registráciu, ani za sprostredkovanie práce!