Konečne v Holandsku

Keď už ste konečne v Holandsku, Sagius Uitzenders zariadi nasledujúce záležitosti.

Ako prvé vám zariadime BSN číslo (sofičíslo). Sofičíslo je sociálne a fiškálne číslo. Toto číslo musí mať každá osoba, ktorá chce pracovať v Holandsku. Používa ho zamestnávateľ a holandské úrady na platby daní a sociálnych príspevkov. Sagius Uitzenders požiada o jeho vystavenie po vašom príjazde do Holandska daňový úrad v Holandsku. Bez sofičísla nemôže Sagius Uitzenders vykonať žiadne platby na váš účet.

 

Sagius uitzendersSagius

Ďalej samozrejme zariadime ubytovanie pre našich zamestnancov. Ubytovanie našich zamestnancov je v súlade s holandským právom v “certified flex homes” – “certifikovaných flexibilných domoch”. Ubytovanie je prevažne v bungalovoch v rekreačných parkoch, prípadne v riadnych domoch.

Sagius takisto poskytuje základné vybavenie ubytovacích zariadení, ako je kuchynské zariadenie, vankúše, pokrývky. Uistite sa, že si beriete so sebou svoje obľúbené osobné veci, ako napr. obľúbenú šálku, uterák alebo obrázok. Sagius Uitzenders poskytne vankúše a prikrývky, poťahy sú ale vaša osobná vec.

Ďalej Sagius zaistí dopravu medzi ubytovaním a prácou. Za dopravu do práce každý prispieva na dennej báze. Takže poplatok sa odráta len za dni, kedy ste boli v práci a nie za dni, kedy ste do práce necestovali.

Sagius Uitzenders vypláca mzdy týždenne. Mzda v čistom, ktorú vám ponúkneme a odsúhlasíme ešte na Slovensku je vyplácaná na váš účet. Časťou čistej mzdy je takzvané saldo. Saldo sú rezervy, ktoré vám budú vyplatené za týždeň, kedy ste doma. Všetky týždenné platby spolu so saldom tvoria po vydelení počtom odpracovaných hodín kompletnú odsúhlasenú čistú mzdu.

Saldo sa vypláca v prvom týždni po vašom návrate do Holandska.

Toto je vaša šanca!

Prihláste sa tu a nájdite si najlepšie technické zamestnanie v Holandsku!
U nás nebudete nikdy platiť, nemáme žiadne poplatky za registráciu, ani za sprostredkovanie práce!