Základná a zvláštna starostlivosť

Základná starostlivosť

Počas pobytu v Holandsku vás má na starosti niektorý zo zamestnancov Sagius Uitzenders. Sú tu na to, aby vám poskytli základnú, ale aj zvláštnu starostlivosť.

Každý, kto pracuje v Holandsku, musí byť poistený v holandskej zdravotnej poisťovni. Sagius Uitzenders ma zmluvu s poisťovňou Holland Zorg na kolektívne poistenie. Ste poistení na lekársku a zubnú starostlivosť v celej EU. Sagius Uitzenders pre vás zaistí a zaplatí toto poistenie v predstihu. Váš príspevok na poistenie bude potom odpočítaný z týždenných výplat.

Po odpracovaní 26 týždňov v Holandsku vám začne Sagius Uitzenders budovať dôchodok. Musíte dosahovať minimálny vek 21 rokov, aby ste mohli byť zaradení do dôchodkových fondov. Všetko spadá pod ustanovenia kolektívnej zmluvy ABU.

 

Zvláštna starostlivosť

Podľa holandských zákonov majú všetci zamestnanci právo požiadať o príspevok na poistenie. Je to vlastne daňová kompenzácia (návrat dane), za váš vlastný príspevok na zdravotné poistenie. V prípade, že vlastníte svoj vlastný bankový účet, nemusíte mať starosti ako o tento príspevok požiadať, pretože Sagius Uitzenders zariadi všetko potrebné na získanie tohto príspevku na holandskom daňovom úrade za vás. Potom už bude daňový úrad vyplácať tento príspevok na váš vlastný účet. 

Pokiaľ pracujete v Holandsku, môžete takisto poberať rodinné prídavky na deti do veku 18 rokov. Sagius Uitzenders vám môže poskytnúť samotnú žiadosť o získanie tohto benefitu. Tento benefit je však váš vlastný a Sagius nie je nijako spojený s jeho získaním. Nemáme žiadne možnosti, ako vám rodinné prídavky zariadiť. Vždy ste však vítaní, pokiaľ potrebujete poradiť, alebo získať nejakú informáciu.

 

Beurswand

 

Toto je vaša šanca!

Prihláste sa tu a nájdite si najlepšie technické zamestnanie v Holandsku!
U nás nebudete nikdy platiť, nemáme žiadne poplatky za registráciu, ani za sprostredkovanie práce!