Pavol

Pavol

 

 

Pavol (1972), Hurbanovo

Môj priateľ bol na verejnom meetingu Sagius Uitzenders so záujemcami o prácu v mojom meste. Nevedel som o tom, ale potom, čo sa vrátil, sme sa rozprávali o tom, a tak som kontaktoval Sagius Uitzenders sám. Bolo veľmi zaujímavé uchádzať sa o prácu v Holandsku, a to najmä z finančných dôvodov. Po mojej žiadosti som bol úspešný a dostal som prácu v Holandsku.

Po mojom príchode do Holandska som začal pracovať ako triedič v stavebníctve. Bolo to už vlastne pred 6 rokmi. Nemám v mojej práci žiadne problémy, ľudia okolo mňa tvoria kompaktnú skupinu. Väčšina z nich sú zo Slovenska, ale máme aj poľských a holandských kolegov. Počas rokov strávených v Holandsku sám vidím, že podmienky sú stále lepšie. V túto chvíľu som ubytovaný v byte v centre mesta Den Haag. To tiež pomáha a podporuje aj moje koníčky. Milujem jazdu na bicykli a len tak križovať krajinu. Môžem byť na pláži pri mori za 15 minút. Táto krajina je sen cyklistov, špeciálne cyklistické cesty sú všade a dokonca som kúpil špeciálnu GPS navigáciu pre moje bike.

K tomu všetkému pomáha stabilita, ktorú tu mám. Mám pravidelne svoj plat na účte, každý týždeň. Niekedy príde neskôr, ale nemám s tým problém, pretože viem, že vždy príde, ešte nikdy mi nechýbala za celú dobu čo som tu.

Už nie je veľa čo viac povedať. Som tu už 6 rokov a žijem dobrý život. Nemám žiadne ambície to zmeniť, chcem zostať v Holandsku tak dlho, ako je to len možné.

  

Er zijn in deze categorie momenteel geen vacatures beschikbaar

Toto je vaša šanca!

Prihláste sa tu a nájdite si najlepšie technické zamestnanie v Holandsku!
U nás nebudete nikdy platiť, nemáme žiadne poplatky za registráciu, ani za sprostredkovanie práce!