Roman

Roman

 

 

Roman (1971), Hronec

Sagius Uitzenders som objavil v novinách. Môj súčasný zamestnávateľ hľadal cez inzerát brúsičov. Bola to presne moja práca, brúsil som v zlievárni v Hronci. Ponuka z Holandska bola dobrá a tak som sa uchádzal o túto prácu a bol som úspešný.

V mojom predchádzajúcom zamestnaní som pracoval naozaj tvrdo. Práca vo zlievárni je práca pre skutočných chlapov. Po mojom príchode do Holandska som bol pozitívne šokovaný. Moja práca predtým bola oveľa ťažšia. Musel som pracovať v oveľa špinavších a oveľa horších podmienkach. Doslova: potil som viac potu za oveľa menej peňazí. Počas prvého obdobia môjho 2,5 ročného pobytu v Holandsku navyše dospeli aj moji synovia. Dnes som naozaj šťastný, že obaja mali šancu ukázať sa a dnes už žijeme a pracujeme spolu, tu v Holandsku. Som si naozaj istý, že život v zahraničí pomáha aj mojim deťom získať viac skúseností, spoznať inú kultúru, postaviť sa na vlastné nohy a vyrásť na dobrých ľudí.

Takže situácia je taká, že v súčasnej máme spoločné ubytovanie. Žijeme v malom bungalove v rekreačnom parku, ale v skutočnosti je to najlepšie ubytovanie, aké som kedy mal pri mojej práci. Už som pracoval na rôznych miestach cez celú Českú aj Slovenskú republiku, a toto je proste v porovnaní s tým pekné a „naše“ ubytovanie. Máme auto od firmy na cesty práce a z práce a máme pravidelný príjem každý týždeň.

To mi pomáha takisto žiť život s mojou rodinou. Moja manželka už mnohokrát prišla za nami, urobili sme výlety po Holandsku, alebo dokonca do Paríža. Môžeme cestovať, môžeme vidieť iný život a ja som bol schopný kompletne prerobiť náš malý dom na Slovensku. Ale aby sa môj sen splnil úplne, chcel by som presťahovať celú moju rodinu do tejto priateľskej zeme. Momentálne pracovníci Sagius Uitzenders a ja pracujeme na mojej registrácii v tejto krajine a som vážne rozhodnutý presťahovať svoju rodinu sem a tu aj zostať, pracovať a žiť.

  

Er zijn in deze categorie momenteel geen vacatures beschikbaar

Toto je vaša šanca!

Prihláste sa tu a nájdite si najlepšie technické zamestnanie v Holandsku!
U nás nebudete nikdy platiť, nemáme žiadne poplatky za registráciu, ani za sprostredkovanie práce!