Pozícia

Zámočník - Zvárač

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme vhodných pracovníkov do spoločnosti ktorá vyrába špičkové postrekovače a rozmetávadlá hnojív. História spoločnosti sa vracia do roku 1910. Odvtedy sa v tejto výrobnej oblasti vyrába pôsobivá škála výrobkov.

Požiadavky:

- predchádzajúca prax na podobnej pracovnej pozícii

- skúsenosti so zváraním CO2

- znalosť cudzieho jazyka je podmienkou

Zamestnanecké výhody, benefity

- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od skúseností a pracovných výsledkov
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom,
- uvedená mzda je v čistom už po odvode zdravotného poistenia, sociálneho poistenia, zdanení príjmu atď.
- zabezpečená doprava medzi SK a NL
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania
- turnusy
- holandská pracovná zmluva
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na uvedenú emailovú adresu:

Kontakt pre Slovensko, Maďarsko a Českú republiku

Peter Schwarzbacher
work@sagius.sk
www.sagius.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naše profesie sú zo širokého spektra všetkých technických profesií od automechanikov, cez čalúnnikov, brúsičov, technikov, montérov, zváračov až po profesie ako sú zlievači, či CNC programátori.
Dodržiavame najvyššie štandardy kvality práce potvrdené holandskými kontrolnými orgánmi.
Mzdu VŽDY uvádzame v reálnej výške , t.j. už po odpočítaní všetkých zrážok (dane, zdravotného, sociálneho poistenia, atď.)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Cez tento formulár môžete požiadať o túto prácu, alebo získať viac informácií

Formulár

* Povinne vyplnené polia

Toto je vaša šanca!

Prihláste sa tu a nájdite si najlepšie technické zamestnanie v Holandsku!
U nás nebudete nikdy platiť, nemáme žiadne poplatky za registráciu, ani za sprostredkovanie práce!