Voľné miesta

High pressure pourer aluminium

For our client In the region of Utrecht we are looking for a experienced high pressure pourer. Experience with aluminium is preferable but plastic high pressure would also be possible. We are looking for a English speaking person that will want to go on a permanent contract with the company after a certain trail period. You must be willing to emigrate.

Miešač chemikálií a lepidiel

Pre nášho klienta Den Braven, ktorý je popredným svetovým producentom tmelov, silikónov, polyuretánových pien hľadáme zamestnancov na pozíciu miešač.

Operátor stroja

Pre nášho klienta Den Braven, ktorý je popredným svetovým producentom tmelov, silikónov, polyuretánových pien hľadáme zamestnancov na pozíciu operátor stroja.

Automechanik

Hľadáme 1. a 2. automechanikov pre zákazníka, ktorý je súčasťou skupiny De Beelen Group, kde majú pravidelne prácu pre automechanikov 1. a 2. triedy.

Pracovník v sklade - nové!

Práca v sklade pre najväčšiu sieť supermarketov v Holandsku.

Odlievanie hliníka do kokíl

Hľadáme zlievačov s praxou na odlievanie hliníka pod vysokým tlakom a odlievanie hliníka do kokíl. Skladanie kokíl, odliatie odliatku a následné rozoberanie kokíl.

Zámočník - Zvárač

Pre nášho klienta hľadáme zámočníkov a zváračov pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou prídavných zariadení určené pre poľnohospodárske stroje ( sejačka, postrekovač...atď.)

Autočalúnnik - práca v Holandsku

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu autočalúnnik so skúsenosťami s čalúnením interiérov áut. Náš klient je jedna z najvýznamnejších klasických autofiriem v Holandsku. Je oficiálnym dílerom značky Aston Martin a taktiež sa zaoberá reštaurovaním exkluzívnych značiek áut, ako sú Ferrari, Bentley a Rolls Royce.

Palič

Rozpaľovanie kovového odpadu s autogénom

Test

Príprava pracovnej pozície.

Tabuľku Zoznam

Nastaviť zostupne

Položiek: 10

Toto je vaša šanca!

Prihláste sa tu a nájdite si najlepšie technické zamestnanie v Holandsku!
U nás nebudete nikdy platiť, nemáme žiadne poplatky za registráciu, ani za sprostredkovanie práce!